Oświetlenie miejskie ulic i parków

Biznes

Firmy które dostarczają systemy oświetlenia, lampy do naszych ogrodów czy też naszych miast z pewnością chcą zaoferować ciekawe rozwiązania, lampy w różnych stylach, mogą być to oczywiście modele klasyczne które będą nawiązywały do lamp z XIX czy też początku XX wieku.

Naturalnie można zastosować także lampy bardziej nowoczesne, także lampy aluminiowe które z pewnością będą wpisywały się bardzo dobrze w nowoczesne rozwiązania małej architektury, będą pasowały przykładowo do kosza na śmieci czy też ławki która będzie stała przy chodniku.

Oświetlenie miejskie ulic i parków

Nowoczesne lampy aluminiowe i stalowe

W przypadku miast mogą być to różne rodzaje latarni przykładowo latarnie aluminiowe, latarnie stalowe czy też żeliwne, wszystko w zależności od tego jak dane miasto czy też gmina będzie chciała dobrać wygląd swoich uliczek, chodników, parków. Oczywiście właściwe oświetlenie miasta będzie wymagało odpowiedniego podejścia, w tym przypadku warto zwrócić uwagę iż możemy zobaczyć wysokie latarnie które oświetlają ulicę, mniejsze latarnie które służą do oświetlenia chodników i uliczek. Mają one zazwyczaj wysokość około 2,5 m, dzięki czemu rzucają światło na nieco większy obszar, tak aby oświetlić wszystkie miejsca gdzie mogą poruszać się mieszkańcy.

Oczywiście obecnie latarnie miejskie dostosowane są do żarówek energooszczędnych, dzięki czemu będzie można zaoszczędzić dość duże kwoty jeżeli chodzi o oświetlenie całości danego miasta. Oczywiście można dobrać różne kolory, Warto zwrócić uwagę iż farby które którymi pokrywa się latarnie mają działać antykorozyjnie, zabezpieczać je przed działaniem czynników zewnętrznych, wody, śniegu czy też promieni słonecznych.

Bardzo interesującą ofertę jeżeli chodzi o latarnie, punkty świetlne stosowane w miastach czy też parkach znajdziemy na stronie https://promarlighting.pl/, firma posiada bardzo szeroki wybór różnego rodzaju lamp o różnych kształtach, w stylu nowoczesnym ale także klasycznym. Mogą być to lampy wykonane z aluminium ale także z połączenia stali i aluminium. Warto zwrócić uwagę na wysokiej jakości wyroby żeliwne, dodatkowo lampy mogą posiadać jeden lub też dwa klosze w zależności od potrzeb.