Worki żeglarskie – ich charakterystyka i wszechstronne zastosowanie

Handel Rozrywka

Poszukujesz dobrej jakości torby bądź plecaka wodoszczelnego? Czujesz się znudzony asortymentem proponowanym przez duże, popularne koncerny? Jeżeli chcesz wprowadzić w swoje akcesoria do przechowywania powiew świeżości, to worki żeglarskie mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Niech Cię nie zwiedzie ich nazwa – w poniższym tekście udowodnię Ci, że tego typu sprzęt nadaje się nie tylko na żaglówkę.

Czemu służą worki żeglarskie?

Worki żeglarskie, jak ich nazwa wskazuje, zostały stworzone i zaprojektowane z myślą o rejsach po różnego rodzaju akwenach – żaglówką, kajakiem, deską SUP itp. Ich główną zaletą jest fakt, że są wodoszczelne i odporne na szkodliwe działanie promieni UV. Dobre worki żeglarskie gwarantują suchość nawet w przypadku pełnego zanurzenia! Brzmi niesamowicie, prawda? Należy też wspomnieć, że tego rodzaju akcesorium sprawdzi się nie tylko na otwartych wodach – zabezpieczy Twoje rzeczy przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi oraz pyłem lub brudem np. w trakcie pieszej górskiej wędrówki, na rowerze, podczas plażowania. Jeżeli zdecydujesz się na zakup worka przeznaczonego właśnie do tych aktywności, upewnij się, że posiada on pasek na ramię – praktyczny, niewielki dodatek, który automatycznie przekształci worek żeglarski w poręczną torbę.

Aquarius GoPack

GoPack to marka własna polskiego producenta Aquarius sygnująca wybornej jakości worki żeglarskie oraz etui wodoszczelne. W tym przypadku w parze z niezaprzeczalnie wysokogatunkowym wyrobem idzie zadziwiająco niska cena – etui na telefon bądź inne drobiazgi kosztuje tylko kilka złotych! A jak ma się rzecz z workami? Równie dobrze! Worki wodoszczelne Aquarius GoPack możesz nabyć już za kilkanaście bądź kilkadziesiąt złotych, zależnie od wymiarów. Na plus przemawia również fakt, iż producent postarał się o bogaty wybór wariantów zarówno pojemnościowych, jak i kolorystycznych – dzięki temu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Projektanci Aquariusa zadbali również o maksimum wygody użytkowania tego worka: jak już wyżej wspomniano, praktyczny i regulowany pasek na ramię pozwala na szybkie przekształcenie w poręczną torbę, którą można śmiało zarzucić na plecy.

Największy wybór na rynku

Oferuje sklep internetowy gokajak.com. Znajdziesz tam nie tylko worki żeglarskie marki GoPack Aquarius, ale także wszelkie niezbędne akcesoria niezbędne do uprawiania rozmaitych aktywności outdoorowych (i kolejny raz, wbrew nazwie – gokajak.com to strona nie tylko dla kajakarzy!). Specjalistyczna, nieprzemakalna odzież, wodoszczelne torby, plecaki, a nawet drobne zestawy upominkowe dla amatorów survivalu – zajrzyj na tę stronę, a na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.