Chemia przemysłowa dla personelu sprzątającego

Dom

Personel zajmujący się utrzymaniem czystości w urzędach, szkołach oraz innych, dużych placówkach publicznych, każdego dnia musi zajmować się szorowaniem zabrudzonych pomieszczeń sanitarnych, myciem podłóg, drzwi, przeszkleń czy mebli. Pomocne w dbaniu o porządek mogą być profesjonalne środki czystości.

Chemia profesjonalna działa szybko i skutecznie

Chemia profesjonalna przyjmuje postać koncentratu. Jego stężenie jest zdecydowanie wyższe, niż w przypadku szeroko dostępnych środków czystości oferowanych przez markety i drogerie. Dzięki temu tego typu produkty działają szybciej i są bardziej wydajne. Stosując chemię przemysłową utrzymanie higieny w pomieszczeniach sanitarnych, takich jak: toalety, łazienki, lokale gastronomiczne czy pokoje socjalne jest dużo prostsze.

Chemia przemysłowa – oferta

Na rynku dostępny jest szeroki wybór produktów z działu chemia przemysłowa. Można wybierać spośród środków przeznaczonych do mycia podłóg, okien, pomieszczeń sanitarnych czy gastronomicznych. Producenci chemii przemysłowej proponują także produkty uniwersalne, które sprawdzają się przy codziennym sprzątaniu i czyszczeniu mebli oraz wszelkich powierzchni zmywalnych, takich jak: podłogi, okna, przeszklenia czy ściany. Ich uniwersalny charakter świetnie sprawdza się także przy sprzątaniu dużych powierzchni biurowych, ale także w dziennym serwisie toalet oraz innych miejsc publicznych.

Profesjonalne środki czystości także dla gospodarstw domowych

Z profesjonalnych środków czystości z powodzeniem mogą korzystać także gospodarstwa domowe. Dzięki ich składowi, zamiast godzinami szorować zakamieniałe krany czy brudne wykładziny, będzie można wykorzystać zaoszczędzony czas na bardziej przyjemne czynności, jak chociażby spotkanie z przyjaciółmi czy spacer z psem.

Cleantec zaopatrzy cię w chemię sprzątającą

Hurtownia środków czystości Cleantec proponuje swoim klientom profesjonalne środki do sprzątania w atrakcyjnych cenach. Firma powstała w 2008 roku i zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych produktów i rozwiązań służących utrzymaniu czystości i higieny. Zaopatruje firmy sprzątające, szkoły, instytucje, sektor HoReCa, a także gospodarstwa domowe. Cleantec jest generalnym przedstawicielem na rynku polskim fabryk chemicznych: Pollet z Belgii i Hydrachim z Francji. Z pełną ofertą firmy można zapoznać się na stronie internetowej cleantec.com.pl