Jak się ładnie ubierać, jeśli nosisz duży rozmiar?

Blog

Wiele sklepów ma w asortymencie eleganckie ubrania w rozsądnej cenie, które panie puszyste i noszące duży rozmiar może bez obaw nosić. Nie trzeba się ograniczać do workowatych ubrań o niskim kroju ani źle skrojonych spodni, które podkreślą duże biodra.

Możemy skupić się na zakupach w takich miejscach, które sprzedają ubrania specjalnie dla osób plus size. Nie jest tajemnicą, że kobiece sylwetki mogą być we wszystkich kształtach i rozmiarach, ale zbyt często widzimy sprzedawców detalicznych zajmujących się rozmiarami do 44, ignorując tych, którzy potrzebują większych rozmiarów. Jeśli chodzi o spodnie, dżinsy są twoim najlepszym przyjacielem, o ile są uszyte z elastycznych materiałów. Znajdź parę z odrobiną dawania w talii i wypróbuj ciemniejszy kolor, na przykład czarny lub granatowy, jeśli chcesz, aby twoje nogi wyglądały na szczuplejsze. Jegginsy są idealną alternatywą dla dżinsów, jeśli uznasz, że spodnie nie są dla Ciebie wystarczająco wygodne. W zależności od okazji i pogody można je połączyć z topem o dłuższej długości, bluzką lub swetrem. Ubrania powinny sprawiać, że czujesz się dobrze, dlatego odrzuć odwieczną retorykę ubierania się na miarę twojego wieku i rozmiaru.

Wybierz style, które podkreślą sylwetkę i sprawią, że poczujesz się niesamowicie, nawet jeśli na początku będą wydawać się trochę zbyt odważne. Znajdziemy elegancką modę dla puszystych w tym sklepie https://fenii.pl/3-sklep. Ołówkowe spódnice z zaokrąglonymi krawędziami podkreślają kształty i są podstawą do garderoby. Można je nosić z bluzką do pracy, na spotkania ze znajomymi, a nawet jeśli kręcisz się w domu. Ołówkowa spódnica daje złudzenie określonej talii i chociaż może być zapinana na środku, nie musi być niewygodna. Większość ołówkowych spódnic z wysokim stanem jest wykonana z elastycznych tkanin, które są wygodnie i zapewniają jednocześnie swobodę oddychania. Nie bój się pokazywać swoich krągłości, poznaj swój kształt i to, co Ci odpowiada.