Diody LED dają nam więcej kontroli nad oświetleniem

Dom

Możesz mieć większą kontrolę nad swoim oświetleniem, jeśli zdecydujesz się na diody LED, ponieważ są one bardzo kompatybilne z układami sterowania, które pozwolą ci sterować żarówką o dowolny procent ich mocy znamionowej, dzięki czemu masz swobodę przyciemnienia światła o tyle, ile chcesz.

Ponadto przyciemnienie światła poprawi ich całkowitą żywotność, ponieważ wraz ze zmniejszeniem mocy stają się one jeszcze bardziej wydajne. Diody LED mają bardzo wysokie wskaźniki CRI, czyli indeks renderowania kolorów. Oznacza to, że mają one możliwość pokazania rzeczywistego koloru obiektów, dzięki czemu można oświetlić dowolny obszar, a wszystkie kolory wyglądałyby tak samo, jak w naturalnym świetle. Szybki recykling nie ma wpływu na światła LED, co oznacza, że możesz włączać i wyłączać światła tak, jak chcesz, i nie wpłynie to na trwałość diod. To świetna wiadomość dla rodziców z młodszymi dziećmi, które mają nawyk pstrykania włącznikami światła, lub częstego przepalania żarówek w łazience. Zimno nie wpływa na działanie światła LED, a w rzeczywistości go poprawia. W przypadku wielu innych rodzajów oświetlenia zimno oznacza, że do uruchomienia żarówek wymagane jest większe napięcie, ale nie jest tak w przypadku diody LED. Dzięki temu idealnie nadają się do użytku na zewnątrz lub w lodówce czy zamrażarce, ponieważ będą się uruchamiać bez problemów nawet przy ujemnych temperaturach.

Większość żarówek, zwłaszcza różne rodzaje żarówek energooszczędnych, osiąga maksymalną jasność w kilka minut lub dłużej.

Może to być bardzo irytujące, szczególnie jeśli od razu potrzebujesz światła do wykonywania zadań. Natomiast Oświetlenie led – LED LABS niemal natychmiast emituje pełną jasność i moc oświetlenia, nie ma potrzeby rozgrzewania żarników, jak w niektórych rodzajach żarówek, ponieważ diody LED po prostu ich nie mają. Pomyśl o opcjach, jakie daje Ci oświetlenie w twoim obiekcie. Urządzenia LED mogą być tak wszechstronne, że można ich używać do oświetlania wszystkiego, od hali produkcyjnej po stadion piłkarski dużej ligi.