Smaczne i zdrowe śniadania dla firm

Biznes Blog

Czy możemy zamówić przekąski na nasze następne spotkanie? Zamówmy obiad dla całego zespołu! Brzmi znajomo? Być może nadszedł czas, aby rozważyć catering biurowy. Czy wiesz, że przeciętny człowiek spędza w pracy niemal połowę życia?

Teraz rozważ, że większość ludzi je trzy posiłki dziennie. Prawdopodobnie słusznie jest powiedzieć, że każdy pracownik zjada jeden, jeśli nie dwa posiłki każdego dnia roboczego w biurze. Pod względem matematycznym jest to minimum jeden posiłek pięć razy w tygodniu przez rok, co daje 260 posiłków. Jeśli dziesięciu pracowników zrobi to samo, daje to 2600 okazji do wspólnego posiłku i wzmocnienia więzi w zespole.

Jedzenie jest najlepszym łącznikiem. Wszyscy muszą jeść, dlaczego więc nie oderwać się od rutyny i zjeść posiłek razem jako zespół lub firma? Jedzenie samotnie przy biurku jest w porządku, jeśli masz napięty termin, ale badania pokazują, że zbyt wiele osób spędza zbyt wiele czasu samotnie przy biurkach i nie ma wystarczająco dużo czasu na spotkania towarzyskie.

A to może niekorzystnie wpłynąć na zgranie zespołu. Wspólne jedzenie jako zespół poprawia komunikację między kolegami, wzmacnia relacje, buduje zaufanie i koleżeństwo, zwiększa zadowolenie i satysfakcję z pracy oraz zwiększa wydajność po prawdziwej przerwie obiadowej.

Pozytywne skutki wspólnego jedzenia stały się tak oczywiste, że wiodące organizacje nadają temu priorytet. Dostarczając żywność swoim pracownikom, twoja firma inwestuje nie tylko w korzyści płynące ze wspólnego jedzenia kolegów, ale także pokazanie, że firma ceni zdrowie i dobre samopoczucie, zapewniając wyważone i zbilansowane posiłki, oraz zwiększenie morale i produktywności pracowników za pomocą czegoś niezwykłego, a zarazem prostego. Wprowadzanie inicjatyw związanych z równowagą między życiem zawodowym a prywatnym w codziennej rutynie biura poprzez zachęcanie do wspólnych przerw będzie przez pracowników z pewnością docenione. I właśnie tutaj pojawia się catering biurowy. Zamów catering kanapki, a wyeliminuje to stres związany z terminami, przygotowaniami, szczegółami zamówień i innymi wyzwaniami. Wybierz firmę z perfekcyjną obsługą klienta, aby upewnić się, że Twoje zamówienie cateringowe jest smaczne i dotrze bezproblemowo do biura. Od cateringu dla małych grup po imprezy specjalne, przygotujemy menu cateringowe dostosowane do twoich potrzeb.