Łatwe w użyciu sztuczki dla iPada

Biznes

Kupowanie iPada to spora inwestycja, więc chcesz wyciągnąć z niego jak najwięcej, prawda? Szukasz porady, która pomoże Ci zostać świetnym posiadaczem iPada? Trafiłeś we właściwe miejsce! W tym artykule znajdziesz przydatne wskazówki i porady.Apple zawsze sprawdza wszystkie swoje aplikacje przed pokazaniem ich w sklepie.

Oznacza to, że ogólnie możesz ufać jakości przedmiotu, który otrzymasz. Powinieneś jednak przynajmniej pobieżnie przyjrzeć się opiniom poprzedniego użytkownika; można to zrobić bezpośrednio ze sklepu.Możesz łatwo uzyskać dostęp do wszystkich uruchomionych aplikacji na iPadzie. Aby zobaczyć aktualnie uruchomione aplikacje, po prostu dwukrotnie dotknij przycisku Home, a zobaczysz je dość wyraźnie. Możesz przełączyć się na inną uruchomioną aplikację, dotykając tej aplikacji na tym pasku. Po prostu przesuń palcem w dół po ekranie, aby usunąć ten pasek.Jeśli Twoi znajomi również posiadają iPady, możesz udostępnić im całą swoją bibliotekę muzyczną i wideo. Otwórz aplikację ITunes i aktywuj funkcję udostępniania domu. Musisz także wprowadzić swój Apple ID w menu muzyki i wideo na iPadzie. Aby uzyskać dostęp do biblioteki udostępnionej, otwórz aplikację muzyczną lub wideo i wybierz więcej. Będziesz wtedy miał dostęp do listy bibliotek współdzielonych.Przejdź do ustawień, przejdź do „ogólne” i przesuń przełącznik boczny na „zablokuj orientację”. Zazwyczaj jest to wyciszone, ale może to być niezwykle niewygodne. Na przykład, jeśli próbujesz czytać na iPadzie, ekran może się ciągle obracać, powodując pewną frustrację. Łatwe w użyciu sztuczki dla iPada

Napraw to z wyprzedzeniem.Czy przypadkowo natrafiłeś na aplikację, która przez przypadek wydaje dźwięki? Naciśnij przycisk zmniejszania głośności na kilka sekund, aby szybko wyciszyć.

Alternatywnie można skonfigurować przycisk oznaczony LOCK ORIENTATION, aby był używany zamiast przycisku wyciszania.Jeśli przejdziesz do Ustawień i Powiadomień, możesz wybrać aplikacje, dla których chcesz wyświetlać wyskakujące alerty, aplikacje, dla których chcesz otrzymywać powiadomienia u góry ekranu oraz aplikacje, które mają pojawiać się w Centrum powiadomień. Dzięki temu możesz zapobiec blokowaniu powiadomień przez hałaśliwe aplikacje. Gwarantuje to również, że zauważysz ważne aplikacje.Nie musisz stukać ikony rolki aparatu, która znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu, aby zobaczyć właśnie zrobione wideo lub zdjęcie. Zamiast tego przesuń palcem w prawo i pojawi się Twoje zdjęcie. Aby zobaczyć inne zdjęcia, przesuwaj dalej w lewo.Zmaksymalizuj bezpieczeństwo, ustawiając iPada tak, aby usuwał wszystkie dane po dziesięciu nieudanych próbach wprowadzenia hasła. Przejdź do Ustawienia, następnie Ogólne, a następnie Blokada kodem. Wybierz opcję Wymaż dane. Upewnij się tylko, że pamiętasz swoje hasło lub zapisz je w bezpiecznym miejscu. Upewnij się, że inne osoby, które mają uprawnienia do korzystania z Twojego urządzenia, robią to samo.Do iPada nie jest dołączona instrukcja obsługi, ale czasami warto ją mieć. Jeśli próbujesz dowiedzieć się, jak ustawić konkretną funkcję na iPadzie, pomocna może być instrukcja obsługi. Aby otrzymać kopię, po prostu odwiedź witrynę Apple. Znajdziesz tam wersję PDF, którą można łatwo pobrać.Zgubiłeś iPada? Jeśli korzystasz z produktu Apple iCloud, będziesz mógł zlokalizować swojego iPada lub iPhone’a. Wejdź na stronę iCloud, zaloguj się, a będziesz mógł zlokalizować zgubionego iPada lub telefon na mapie. Możesz także uzyskać dostęp do tej funkcji na innym iPadzie.Czy wiesz, jak sprawić, by Twój iPad był teraz niesamowitym narzędziem? Czy czujesz się pewnie, mówiąc innym, czego się nauczyłeś? Wykorzystaj tę radę i podziel się nią z innymi. Poczujesz się dobrze, wiedząc wszystko, co możesz, a także będąc w stanie przekazać tę wiedzę innym. Ciesz się swoim iPadem!