Podkład pod posadzkę

Blog Dom

Panele to często wybierane wykończenie podłogi. Dzięki nim dom wygląda pięknie i efektownie. Podkład pod panele wycisza i sprawia, że panele nie stukają. Wineo Sound Protect ma grubość 2 mm. Jest ciężki, gęsty, wycisza odgłosy. Doskonale wycisza odgłosy i nadaje się pod panele oraz pod parkiet panelowy. Jest on idealny na ogrzewanie podłogowe. Material takiego podkładu to trwały i mocny ecuran, czyli bio-poliuretan. Mata poliuretanowo-mineralna składa się w przeważającej części z surowców odnawialnych. Jest to podkład z najwyższej półki, solidny oraz doskonałej klasy. Podkład tłumi kroki RWS o 28 procent. Tłumione są także dźwięki transmisyjne między piętrami do 19 decybeli. Równość posadzki oraz rodzaj zastosowanego podkładu wpływają na komfort akustyczny danej posadzki. Podkład pod panele to nie byle jaka rzecz, lecz produkt wysokiej jakości na wiele lat.

Podkład przyda się też pod ogrzewanie

Podkład, panele i ogrzewanie podłogowe mogą tworzyć spójną całość. Parametr R to współczynnik oporu cieplnego. Im niższe R, tym lepiej. Opór cieplny powinien być niski, a najlepsze podkłady mają niski opór cieplny, ale dają wysoki komfort akustyczny, co na pewno jest bardzo ważne. Komfort akustyczny to rzecz godna uwagi – im lepsze panele, podkład i ogrzewanie, tym lepszy komfort i brak hałasu. Klienci doceniają porządne panele w dobrej cenie, o czym nigdy nie wolno zapominać. Kup panele i stosuj je regularnie, a na pewno będziesz zadowolony z jakości podłogi. Panele i podkład to komplet. Zakup samych paneli nie spełni wysokich oczekiwań klientów. Podkład pakowany jest w paczki ważące ponad 13 kilogramów, można zamówić ich dostarczenie kurierem i w ten sposób otrzymać produkt do domu. Zakup podkładu to ważna decyzja.Podkład to rodzaj maty, która jest dobrej jakości, trwała, porządna. Obecnie klienci doceniają solidność tego materiału. Jego trudnopalność to dodatkowy parametr przemawiający za takim zakupem.

Jakie zalety ma podkład?

Zalet jest kilka:

* efektywność

* wyciszenie

* trwałość

* solidność

* niewysoka cena

Na zakupie podkładów nie należy oszczędzać, ponieważ oszczędność jest pozorna, a dobry podkład sprawia, że pracuje się miło, przyjemnie, bez zbędnych zawirowań. Solidny podkład to coś, na co zawsze można liczyć. Jeśli klient ma problem z wyborem takiego podkładu to może wybrać dobrej klasy rzecz, która pozwala solidnie funkcjonować. Dobra jakość ma znaczenie, a klienci są zainteresowani uzyskaniem takiego solidnego wyrobu w dobrej cenie. W sklepach internetowych produktów jest wiele, ale wybór właściwego jest na pewno najlepszy: https://podlogi24.net/wineo-2mm-profesjonalny-podklad-pod-panele-wyciszajacy,-ogrzewanie-mistrz-!-wineo-soundprotect-o_l_1523.html.