Nowa inwestycja w Krakowie, czyli propozycja dla miłośników życia w trybie slow

Biznes Nieruchomości

Nowoczesny świat wymusza na ludziach ciągły pęd. Biegniemy do pracy, śpieszymy się żeby odwieźć dzieci do przedszkola, pędzimy żeby zrobić zakupy. Ciągle gdzieś jesteśmy spóźnieni i ciągle okazuje się, że mamy zbyt mało czasu.

Dlatego ważne jest by znaleźć własną oazę spokoju. Miejsce, w którym możemy odpocząć i nareszcie zwolnić. Takie miejsce jak mieszkania od dewelopera we właśnie powstającej inwestycji przy Alei Pokoju.

Dokładna lokalizacja

Nowy budynek powstaje u zbiegu ulicy Nowohuckiej i Alei Pokoju. Dokładnie jest to ulica Na Łąkach, którą bez trudu można wskazać na planach Krakowa. To wyjątkowe miejsce, bo znajduje się równocześnie blisko centrum i w pobliżu Parku Lotników Polskich. To kompromis pomiędzy bliskością przyrody, a obecnością cywilizacji. Co to oznacza dla miłośników życia w trybie slow? Otóż, kiedy zmęczy ich miejski zgiełk, będą mogli szybko wrócić do swojego wygodnego mieszkania.

Myślenie o przyszłości

Dzięki doskonałej lokalizacji inwestycji wcale nie musisz mieć samochodu. Możesz z niego zrezygnować i przesiąść się na środki komunikacji, które są przyjazne naturze. O to przecież chodzi w myśleniu o przyszłości. Troska o środowisko zaczyna się od najmniejszych gestów w codziennym życiu. Rezygnując z codziennego używania samochodu przyczynisz się do zmniejszenia smogu, który od kilku lat dusi Krakowian. Mieszkania w stanie deweloperskim przy Alei Pokoju są tak usytuowane, że bez większego trudu możesz skorzystać z komunikacji miejskiej. W pobliżu znajduje się kilka przystanków autobusowych. Na terenie inwestycji znajdują się stojaki na rowery. Nie ma, więc żadnego problemu z ich przechowywaniem. Z racji tego, że blisko inwestycji znajduje się też TAURON Arena i Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO, to bez trudu możesz też skorzystać z innych „zielonych” środków komunikacji. Możesz wypożyczyć hulajnogę elektryczną lub skorzystać ze skutera na minuty. Oba te rozwiązania pomogą ograniczyć ilość spalin. Na pewno zauważysz, że Ty też czujesz się lepiej zawsze wtedy, kiedy możesz uniknąć stania w korku. Pozwól sobie na odrobinę wolności.

O budynku

Nowa inwestycja to sześciokondygnacyjny budynek, który powstaje przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. W związku z tym będzie on charakteryzował się niski mi stratami cieplnymi. Oznacza to mniej pieniędzy wydanych na jego ogrzewanie. Równoznaczne jest to też z mniejszym śladem węglowym pozostawianym przez każdego z jego mieszkańców. W budynku znajdują się mieszkania o powierzchni od 32 do 75 m kwadratowych. Jeśli taki metraż jest dla Ciebie za mały, to jak można połączyć ze sobą mieszkania. Jednak musisz się pośpieszyć! I, więcej mieszkań od dewelopera będzie sprzedanych, tym mniej będzie możliwości do połączenia lokali. Co ważne, mieszkania mają balkony lub ogródki. Mieszkańcy mogą, więc zadbać o odrobinę własnej, zielonej przestrzeni. Trzeba też wiedzieć, że inwestycja jest dodatkowo wyposażona w system całodobowego monitoringu. Oznacza to dodatkowe bezpieczeństwo dla wszystkich mieszkańców.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://www.budrem.pl/inwestycje/inwestycja/aleja-pokoju