Leasing samochodu używanego

Finanse

Wiele osób zastanawia się poważnie nad możliwością zakupu używanego samochodu z komisu. Niekoniecznie jednak wszystkich jest stać na takie rozwiązanie. Pozostaje w takich przypadkach leasing używanych samochodów używanych, na czym kierowcy na pewno skorzystają pod kątem finansowym.

Spełnienie podstawowych warunków leasingowych

Jeśli ktoś chce jednak otrzymać leasing na samochód używany musi spełnić kilka odgórnie ustalonych przez komis warunków leasingowych. Wtedy transakcja dojdzie do skutku i kierowca otrzyma swój upragniony pojazd. Przede wszystkim chodzi tutaj np. o wiek samochodu. W większości firm leasingowych jest to 5 lat, jednak nasz komis oferuje możliwość leasingowania nawet 10-letnich pojazdów. Tyczy się to ludzkich potrzeb, gdyż nie wszyscy zainteresowani są leasingowaniem tak młodych pojazdów, niektórzy wolą starsze.
Oprócz tego należy mieć na uwadze konieczność posiadania wkładu własnego. Firmy leasingowe na rynku proponują w tym zakresie wkład w granicach 20-30 procent całości kwoty. Prowadzony przez nas komis wymaga jedynie 10 procent wkładu własnego. Pozostałe środki można przeznaczyć więc na swoje bieżące potrzeby. Poza tym akceptowanymi sprzedawcami są nie tylko komisy, ale też osoby fizyczne, w tym zakresie nie ma żadnych ograniczeń, dlatego ta oferta jest tak kusząca. Leasing samochodów używanych dla osób fizycznych można sfinalizować w krótkim czasie, spełniając wszystkie wymienione wyżej warunki.

Minimalne wymagania dokumentowe

Osoby zainteresowane taką ofertą leasingową mają też pewność, że czekają na nich minimalne wymagania dokumentowe. Jest to więc uproszczona forma starań o leasing. Oferowany przez nasz komis produkt umożliwia też dokonanie bezpłatnej wyceny wartości samochodu, którym zainteresowany jest kierowca. To znacznie ułatwia sfinalizowanie transakcji na linii komis – klient. Nie trzeba się więc bać tego, że spędzi się przynajmniej kilka godzin na kompletowaniu dokumentów i przedstawianiu ich pracownikowi komisu. Takie działania są całkowicie zbędne, w pierwszej kolejności dba się o dobro klientów, którzy chcą jak najszybciej załatwić sprawę i otrzymać samochód, który sobie upatrzyli. Każda oferta będzie indywidualnie dopasowana do wymagań kierowców.