Kawa i ciastko dla każdego

Blog

Któż nie lubi się napić dobrej kawy w niebanalnym lokalu, a do tego zjeść czegoś słodkiego w dobrym towarzystwie lub samotnie – podczas lektury porannych wiadomości na smartfonie lub w gazecie. Coraz częściej jeździmy zarówno po kraju, jak i świecie, a kawa w kawiarni stała się łatwo dostępną częścią zwykłego codziennego życia.

  1. Kraków kawiarniami stoi
  2. Szeroka oferta dla każdego
  3. Nie tylko kawa

Kraków kawiarniami stoi

Kawiarnia Kraków? Nic prostszego – wystarczy rozejrzeć się po Rynku oraz w jego okolicach – naprawdę jest z czego wybierać. Lokale są zróżnicowane, mają różnorodne oferty począwszy od mało skomplikowanych, po prawdziwe bomby. Jedną z propozycji, której żaden prawdziwy wielbiciel oraz wielbicielka kawy i słodyczy nie mogą ominąć, jest kawiarenka na rogu ul. Grodzkiej i Placu Wszystkich Świętych. Otwarta od szóstej rano do późnych godzin wieczornych (22-23.00) pozwala na wypicie szybkiej kawy przed pracą albo na dłuższą wieczorną pogawędkę przy aromatycznej dużej czarnej. Oprócz kawy możemy tutaj nabyć różnego rodzaju słodycze, które możemy skonsumować na miejscu albo zabrać do domu.

Szeroka oferta dla każdego

W ofercie firmy Karmello, bo do niej należy ta kawiarnia, znajdziemy różnego rodzaju praliny, czekoladki, makaroniki, trufle, koktajle, itp. Przestronne wnętrza, miła i profesjonalna obsługa sprawiają, że wpadają tu zarówno studenci, jak i biznesmeni w przerwie na lunch. Kawiarnia w Krakowie – ta idea sama w sobie przywodzi na myśl najlepsze tradycje w dziedzinie pijania kawy oraz jedzenia najlepszych ciastek pod słońcem. Jest w niej coś zanurzonego w dawnym, minionym czasie, a niezniszczony praktycznie podczas drugiej wojny światowej, gród nad Wisłą, jeszcze tę atmosferę podkreśla. Warto przepaść przy stoliku na dłużej, by zapomnieć o otaczającym nas świecie, pośpiechu, czy niezapłaconym rachunku za gaz. Czas w kawiarni to święty czas – nie można go naruszać błahostkami.

Nie tylko kawa

Pijalnia kawy w starym stylu od wejścia przekona nas do siebie mieszaniną aromatów, którą na pewno pamiętamy z dzieciństwa. Zapach gorzkiej czekolady, mocnej kawy, a także wyrobów cukierniczych, uwiedzie nas na amen. Zarówno niedzielna uroczysta kawa w gronie rodzinnym, jak i szybkie cappuccino tuż przed pracą, pozwolą nam na odrobinę oddechu w naszym zabieganym życiu. Karmello dysponuje także sklepem internetowym, w którym można nabyć dedykowane zestawy czekoladek, dla kogoś na kim nam naprawdę zależy, a nawet opatrzyć je specjalnym własnym tekstem. Taki prezent na pewno pozostanie w pamięci obdarowanej osoby na długo – dłużej niż trwa smak ulubionych czekoladek. Zapraszamy do Krakowa!

undefined