Wybieramy serwer proxy

Blog

Trzeba się bardzo poważnie zastanowić nad tym, który serwer proxy wybrać żeby to był właściwy wybór. Chcemy żeby Internet działał szybko i żeby strony wgrywały się bez problemów.

To, dlatego warto wybrać polskie proxy – czy warto, które gwarantuje nam, że wszystko będzie działać jak należy. Tylko wtedy będziemy zadowoleni, jeśli wszystkie strony będą się wczytywały tak szybko jak wcześniej. Mało tego, jeśli korzystamy często z jakiejś konkretnej strony to proxy od razu nas z nią łączy. Jest jeszcze szybciej niż wcześniej. Jest tylko mały problem przy wyborze odpowiedniego adresu proxy. Jaki? Taki, że często korzystamy z darmowych serwerów proxy i na tej podstawie oceniamy wszystkie inne. Nie jest to najlepsze podejście do tego tematu, ponieważ to, co darmowe często ma duże ograniczenia. Jak duże? Właściwie takie, że prędkość nie pozwala nam się połączyć z żadną stroną. Wtedy dochodzimy do błędnego wniosku, że proxy tak działa zawsze i wszędzie i że nie opłaca się tego wybierać. Szkoda, bo są proxy polskie, ale płatne i wtedy mamy całkowicie inną sytuacje. Mamy do dyspozycji szybkie połączenia i bardzo stabilne. Będziemy bardzo zadowoleni, że korzystamy a takiej oferty tym bardziej, że wcale nie jest jakaś droga. Dwadzieścia kilka złotych na miesiąc za bezpieczne i anonimowe połączenie z Internetem? Na pewno warto takie koszty ponieść, bo nam się to bardzo opłaca.


Gdzie szukać ofert z adresami proxy?

Przez Internet, ale trzeba wybierać tylko wiarygodne firmy. Wtedy wiemy, że takie połączenie będzie dla nas bezpieczne i że jeśli z niego korzystamy to na pewno wszystko będzie w porządku. Tego nam właśnie trzeba, bo przecież wpisujemy wybrany adres proxy po to żeby można było być anonimowy. Chcemy być niewidocznie, co oznacza, że zmniejszamy ryzyko śledzenia i wykradania naszych danych. Właśnie tego chcemy uniknąć, dlatego trzeba wybrać najbardziej wiarygodną firmę. Nasze proxy pl ma być bezpieczne. Takiego szukamy i takie na pewno znajdziemy. Trzeba tylko trochę czasu na szukanie poświecić, a będą z tego efekty.