Wszystko, co musisz wiedzieć o WordPressie

Blog

Trudno zakwestionować niesamowitą popularność i szerokie wykorzystanie WordPress wśród blogerów na całym świecie.

Jednak, aby naprawdę uzyskać maksymalną użyteczność tej platformy, nowi użytkownicy muszą poświęcić trochę czasu na edukację na niej. Poniższy artykuł powinien stanowić świetny punkt wyjścia.Pamiętaj, że tytuł i opis każdej strony w Twojej witrynie jest tym, czego wiele innych witryn używa do kategoryzowania Twojego linku i udostępniania go światu. Na przykład będzie to, co pokazuje Google, gdy ktoś szuka witryny takiej jak Twoja. Wypełnij je frazami kluczowymi SEO i upewnij się, że nie ma literówek.Obrazy sprawiają, że Twój blog wygląda pięknie; jednak obrazy mogą również pomóc Twojej witrynie uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach. Jednym z najprostszych sposobów na to jest dodanie słów kluczowych do tagu tytułu i tagów alternatywnych. Oba te tagi powinny zawierać precyzyjne słowa kluczowe, aby odpowiednio uszeregować witrynę.Regularnie sprawdzaj swoją witrynę i zawartość. Wszystkie twoje wtyczki i wszystko, z czym pracujesz, musi być aktualne. Pomoże to zapewnić użytkownikom bezproblemowe korzystanie z witryny. Jeśli masz problemy z zapamiętaniem tego, rozważ ustawienie telefonu tak, aby raz w miesiącu ostrzegał Cię o wykonaniu tego zadania.Zrób powitanie pokazane u góry strony z zaproszeniem na WordPressie. To może być bardziej osobiste dla odwiedzających, ponieważ możesz stworzyć wiadomość na podstawie tego, jak mogli znaleźć Twojego bloga. Wszystko, co musisz wiedzieć o WordPressie

Tym samcom wydajesz się mniej zautomatyzowany i możesz do tego użyć wtyczki Great Box.Możesz wstawić multimedia do swoich postów, po prostu wklejając adres URL, w którym mają się pojawiać multimedia.

Na przykład wklej film z YouTube, umieszczając adres URL w tekście, w którym chcesz odtwarzać wideo. Upewnij się, że adres URL nie zmienia koloru na niebieski – jeśli tak, zaznacz go i kliknij przycisk odłącz.Kontroluj niesforny spam nie wyłączając komentarzy, ale instalując odpowiednią wtyczkę. Wtyczka antyspamowa Aksimet jest wyjątkowa w utrzymywaniu Twojej witryny w dobrym stanie. Możesz także dodać Recaptcha, który dodaje captcha do pola komentarzy w Twojej witrynie, dzięki czemu żadne boty nie mogą zostawić wiadomości.Jeśli chcesz, aby post pozostał na górze strony, nie musisz już ustawiać jego daty w przyszłości. Zamiast tego przejdź do posta i kliknij Edytuj w sekcji Widoczność. Wybierz opcję, dzięki której post będzie przyklejony i ciesz się!Uporządkuj swoją bibliotekę multimediów i zachowaj ją w ten sposób. Chociaż umieszczenie wielu zdjęć w bibliotece może początkowo wydawać się dobrym rozwiązaniem, zanim się zorientujesz, staje się to nieporządne. Skonfiguruj swoje foldery od początku, nawet jeśli nie masz jeszcze zawartości dla wszystkich z nich. Jeśli chcesz ponownie użyć obrazu, możesz go łatwo znaleźć.Wybierz skoncentrowane słowo kluczowe dla każdego tworzonego posta lub strony. Czego ktoś szukałby, gdyby dokładnie takiej treści szukał? Upewnij się, że Twoje frazy kluczowe kierowane jako proste zapytania, takie jak „wskazówki żeglarskie”, są już opanowane przez tysiące konkurentów i ich stron internetowych.Nie ma wątpliwości co do użyteczności, którą tak wielu blogerów ma do zaoferowania WordPress. Aby naprawdę uzyskać wspaniałe wyniki podczas korzystania z platformy, miej pod ręką powyższe informacje i porady. Dzięki temu efekt końcowy korzystania z WordPress będzie wartościowy, atrakcyjny i widoczny dla dużej liczby odwiedzających witrynę.