W jaki sposób wybrać odpowiedni wózek dla wieloraczków? Sprawdzamy

Handel

Jesteś w ciąży i spodziewasz się więcej niż jednego dziecka? W takim razie powinnaś się do tego odpowiednio przygotować! Jednym z niezbędnych elementów będzie wózek dziecięcy. Wybierz najlepszy dla wieloraczków!

Jeżeli będziesz przewozić dwoje albo więcej dzieci, musisz postawić na odpowiedni wózek. Sklep z wózkami proponuj wózki podwójne, a także potrójne, które umożliwią Ci wygodne przewożenie Twoich pociech. Mogą się one dzielić na różne rodzaje, o czym przekonasz się odwiedzając sklep internetowy wozki-foteliki.pl. Właśnie dlatego warto byś poznała dokładną specyfikę poszczególnych modeli, aby podjąć jak najlepszą decyzję.

Podwójne wózki spacerowe – podział

Okazuje się, że na polskim rynku możesz znaleźć podwójne wózki spacerowe, które dzielą się na te w typie obok siebie, a także w tandemie. Pierwsze z nich sprawiają, że dzieci siedzą ramię w ramię. Drugie z kolei to propozycja, w której podczas spaceru jedno dziecko siedzi za drugim albo twarzami do siebie. Niektóre modele wyróżniają się tym, że tylne siedzisko znajduje się nieco wyżej. Takie rozwiązanie sprawia, że bliźnięta mogą spokojnie podziwiać otoczenie. Sklep z wózkami dziecięcymi w Warszawie oferuje modele, które mają takie same udogodnienia jak pojazdy pojedyncze. Często są one wyposażone w tak zwane budki, które osłaniają dzieci przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg, czy też słońce. Ponadto wiele modeli posiada również osłony przeciwdeszczowe, hamulce na kołach, specjalne uchwyty na napoje, czy też ogółem są one lekkie i wyróżniają się stabilnym stelażem. Przy wyborze warto kierować się własną wygodą i przeświadczeniem o tym, która z propozycji będzie najbardziej komfortową dla Ciebie.

Wózki dla trójki oraz czwórki dzieci

W polskich sklepach można znaleźć również wózki dziecięce dla więcej, niż dwojga pociech. Jest to propozycja skierowana do wieloraczków, która cieszy się raczej mniejszym zainteresowaniem, niż wózki dla bliźniąt. Warto jednak mieć na uwadze to, że takie modele również są dostępne, zatem ich zakup nie będzie trudny, ani skomplikowany.

Do każdego z wózków można bez trudu dokupić różnorakie akcesoria, które mogą okazać się bardzo przydatne podczas codziennych spacerów. Warto postawić na takie rozwiązania jak ocieplacze na dłonie, które doskonale sprawdzą się zimą, a także na dodatkowe parasolki, które osłonią Twoje dzieci przed słońcem w upalną pogodę.