Przechowywanie pomidorów w przechowalni

Handel

Pomidory w naszym kraju to warzywa, które są dosyć powszechnie. Mają one zasadniczo bardzo dobre warunki do tego, aby móc wzrastać, aby móc dojrzewać. Istotnym elementem, co ma głównie znaczenie w odniesieniu do plantatorów tych warzyw, jest odpowiednie ich składowanie oraz sprzedaż w stosunkowo krótkim czasie.

Pomidory zasadniczo są warzywami, których termin przydatności do spożycia jest krótki i w krótkim też czasie mogą one ulec zepsuciu. Dlatego też w odniesieniu do plantatorów pomidorów warto zwrócić uwagę na zastosowanie specjalistycznego środka, dzięki któremu można znacząco przedłużyć żywotność, trwałość oraz świeżość tych warzyw.

Mowa o całkiem bezpiecznym i naturalnym środku, jakim jest Fruit Smart. Mowa o pewnej nowości na rynku, która świetnie się sprawdza w odniesieniu nie tylko do pomidorów, ale także do innego rodzaju warzyw i owoców. Fruit Smart to ogólnie dostępny w różnych punktach środek, który też jest bardzo łatwy w aplikacji.

Ponadto również należy tutaj wskazać na to, że jest w pełni legalny środek, na co warto zwrócić bardzo szczególną uwagę. Fruit Smart to środek idealnie nadający się do tego, aby przedłużyć żywotność pomidorów, aczkolwiek musi być on zaaplikowany w ciągu 24 godzin od przeprowadzenia zbiorów.

Aplikację środka przeprowadza się w szczelnym pomieszczeniu i może to być również to pomieszczenie, ta przechowalnia, w której następnie pomidory będą nadal składowane. Ilość środka, która powinna być podana waha się pomiędzy 0,037 i 0,049 g na każdy metr sześcienny pomieszczenia. To pomieszczenie powinno być szczelne, a sam zabieg trwa przez 12 godzin. Dana partia warzyw może być poddana owemu zabiegowi tylko i wyłącznie raz. Fruit Smart to środek, który w swoim składzie zawiera 1 – MCP, czyli 1- Metylocyklopropylen. Te i inne informacje na ów temat znajdują się na stronie internetowej przechowywanie pomidorów w przechowalni. Ten środek wypróbowany został przez wielu i posiada same pozytywne opinie.