Pozbądź się nieestetycznej łysiny na zawsze

Biznes

Transplantacja jest trwałą metodą leczenia wypadania włosów zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet.

Jeśli masz więcej niż dwadzieścia lat i borykasz się z ostrym łysieniem, zaleca się wykonanie przeszczepu włosów, aby na stałe odzyskać włosy. Jest to również najbezpieczniejsza metoda, aby twoje włosy odrosły, w ten sposób odzyskasz swój dawny wygląd i pewność siebie. Przeszczepione włosy to twoje naturalne mieszki włosowe, nie ma zatem ryzyka powikłań czy odrzucenia przeszczepu. Jakość i gęstość nowych włosów jest taka sama jak w przypadku włosów naturalnych, ponieważ mieszki włosowe pacjenta są pobierane ze starannie wybranego obszaru.

Pozbądź się nieestetycznej łysiny na zawsze

Wiele osób wybiera przeszczep włosów w innym kraju

Ale przed zdecydowaniem się na przeszczep włosów zaleca się, aby uzyskać wszystkie szczegóły dotyczące kliniki i procedury odbudowy włosów, którą wybierasz. Transplantacja to trwała procedura zastępowania włosów, która nie wymaga rekonwalescencji i nie utrudnia stylu życia. Nie ma potrzeby dodatkowej pielęgnacji ani specjalnych zabiegów, gdy nowe włosy odrosną. Chociaż przeszczep włosów jest zabiegiem chirurgicznym, nie jest skomplikowaną operacją, nie na ryzyka blizn ani dużego bólu czy powikłań. Możesz cieszyć się pewnością, że znów będziesz wyglądać dobrze dzięki przełomowej procedurze przeszczepiania mieszków włosowych.

To niechirurgiczny zabieg wymiany włosów, gwarantujący przywrócenie dawnego wyglądu i owłosienia głowy odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiety, niezależnie od etapu łysienia. Tego typu zabiegi przeszczepiania włosów zostały opracowane poprzez wiele lat badań i innowacji i wyprzedzają pod względem metodologii, technologii i skuteczności inne rozwiązania zastępujące włosy. Przeszczepione włosy wypadają w okresie od dwóch do czterech tygodni po zabiegu. Następnie korzenie zaczynają naturalnie rozwijać nowe włosy i kontynuują to przez całe życie. Jest to zatem rozwiązanie trwałe, możemy cieszyć się z powrotem swoimi włosami bez łysiny czy zakola.

Znieczulenie sprawia, że zabieg przeszczepu włosów jest bezbolesny, a klient tego samego dnia może wrócić do domu. Jeśli chcemy skorzystać z tańszych zabiegów, rozwiązaniem może być przeszczep włosów zagranica. Koszt zabiegu przeszczepu włosów uzależniony jest od ilości przeszczepionych mieszków włosowych, ponieważ im większa liczba, tym wyższy koszt. Wynik zabiegu różni się w zależności od osoby i ma również pewien związek z naturalną jakością włosów danej osoby.