Zwiedzamy Zakopane

Rozrywka Turystyka

Nie trzeba chodzić tylko po górach, jeśli jesteśmy w Zakopanem. Można to robić, ale na wszystko inne również trzeba będzie znaleźć czas. Wtedy skorzystamy ze wszystkich atrakcji, jakie oferuje to miasto i jego okolice. Na pewno Gubałówka i Krupówki to miejsca kultowe i każdy tam musi być. Jeśli wejdziemy na Krupówki to trochę czasu nam się tam zejdzie. Trzeba coś zejść, kupić pamiątki, zrobić sobie zdjęcia, pójść do kina albo do muzeum.

Można tak wymieniać i wymieniać, bo tam dzieje się najwięcej, dlatego ta ulica jest oblegana przez turystów. Jeśli my chcemy tam pójść to wystarczy zapytać o Krupówki, a każdy nam powie gdzie się udać. Na Gubałówce, jeśli na nią wjedziemy to można również zjeść i można z góry zobaczyć niesamowite widoki.

Tam tłumy są już mniejsze, ale wszystko będzie zależne od tego, o jakiej porze roku i dnia tam jesteśmy. W wakacje, ferie czy Sylwestra Zakopane jest oblegane i jeśli nie lubimy tłumów to trzeba się zastanowić czy warto tam wtedy jechać. Mamy kolejki do jedzenia, picia czy na Gubałówkę. Ma to swoje wady i zalety, dlatego trzeba sobie przemyśleć to, co chcemy robić i wtedy wybierzemy odpowiedni termin.

Wybieramy miejsce do spania

Trzeba będzie przejrzeć różne oferty z noclegami w mieście Zakopane. Możemy wybrać drewniane domki takie jak domek z bali Komfort. Ten domek to pięćdziesiąta pięć metrów kwadratowych powierzchni. W domku jest miejsce dla maksymalnie sześciu osób, dlatego jeśli mamy większą rodzinę albo znajomych to warto się tam uda. Na pewno wszyscy będą się dobrze bawić w Zakonem i będą zadowoleni z tak komfortowego domku z drewna. Mamy tutaj pełne wyposażenie, mamy Internet i telewizje, czyli to wszystko, co jest nam potrzebne żeby miło spędzić tam czas. Zainteresowani tą ofertą mogą już teraz zobaczyć zdjęci domu na stronie Zakopane domki. Domek już czeka na wynajem, bo są jeszcze wolne terminy. Nie czekajmy zbyt długo, bo to może się zmienić i wtedy ominie nas taka bardzo dobrze przygotowana oferta noclegowa.