Praca w UK

Biznes Finanse

Pracy w UK jest bardzo dużo, dlatego Polacy bardzo chętnie zamieniają swój kraj właśnie na Wielką Brytanię. To nie dzieje się bez przyczyny, bo funt dobrze stoi i jeśli się to wszystko przeliczy to opłaca się tam jechać, trochę zostać i wrócić do kraju.

Ma się wtedy przy sobie trochę gotówki i można kupić mieszkanie albo zacząć prowadzić własną firmę. To będzie już zależne tylko od nas i naszego nastawienia. Niektóre osoby będą w UK do końca życia, bo nie chcą wracać do nas. Sytuacje są bardzo różne i każdy ma inne podejście do tego tematu. Ważne jest to żeby tam na miejscu być obeznanym we wszystkim i przygotowanym na wszystko. Możemy tam pracować legalnie, ale jest jeden warunek, a mianowicie konieczny będzie numer ubezpieczenia społecznego.

Niby to nic wielkiego, bo co to za filozofia pójść do urzędnika i pozałatwiać wszystkie formalności? Niby tak, ale co zrobić, jeśli nie znamy bardzo dobrze języka angielskiego, a załatwianie wszystkich formalności nie polega na tym, że będziemy tam oddawać jedynie jakieś dokumenty, ale będziemy rozmawiać w cztery oczy z urzędnikiem. To wcale nie jest takie proste dla kogoś, kto nie zna języka jak się może wydawać i wiele osób się tego boi.

Co wtedy można będzie zrobić?

Bardzo dobrze działa księgowość w UK i to nie byle, jaka bo nasza Polska. Tam Polacy prowadzą własną firmę, która udziela pomocy właśnie nam, dlatego trzeba będzie skorzystać z takiej pomocy. Pójdą z nami w umówionym terminie i będą w stanie pozałatwiać wszystkie ważne formalności. Mamy ułatwione zadanie i dlatego warto zebrać się pojechać do Wielkiej Brytanii i sprawdzić czy to nowe życie nam się spodoba czy nie. Nie ryzykujemy wiele, ale dużo można zyskać. Ofertę wspomnianej firmy księgowej znajdziemy na stronie cblfinance.co.uk – księgowość Londyn. Skontaktujmy się z nimi żeby wiedzieli, na jaki konkretnie dzień pracownik ma nam pomóc przejść przez rejestracje numeru ubezpieczenia społecznego. Oni są to tego zadania bardzo dobrze przygotowani i razem damy sobie z tym radę.